Przejdź do treści
Data/Czas: 30/04/2020 - 14/05/2020 | 12:45-12:45
Lokalizacja: | |

„Ale co nas obchodzą przeżycia ludzi zwykłych? U artystów zamieniają się one na coś innego, przenoszą z życia artysty ma taką szaloną wartość, dlatego to aż do śmieszności zajmują się szczegółami tymi biografowie.”-S.I. Witkiewicz, „Sonata Belzebuba, czyli Prawdziwe zdarzenie w Mordowarze”, w: tegoż, „Dramaty”, t. 3, red. K. Kurmanowa, oprac. J. Degler, PIW, Warszawa 2016

 

MOCAK Muzeum Sztuki Współczesnej w Krakowie: Uruchamiamy drugą edycję akcji „Wspólna półka”. Polecamy książki o sztuce! W poprzedniej edycji zbieraliśmy rekomendacje tytułów dla dzieci, które powinny pojawić się w naszym księgozbiorze po otwarciu Biblioteki. Teraz zapraszamy Was do stworzenia wirtualnej półki z publikacjami o sztuce. Każdy – niezależnie od wieku – może w dowolnie wybranej formie polecić książkę. Te, które będą cieszyć się największym powodzeniem, zostaną zakupione do księgozbioru Biblioteki MOCAK-u, a także uwzględnione podczas planowania kolejnych spotkań dyskusyjnego Klubu Czytelniczego „Sztuka Opowieści”. Propozycje publikujemy w formie postów w dyskusji wydarzenia na naszym Facebooku.  Zachęcamy do włączenia się w akcję!

 

MOCAK Muzeum Sztuki Współczesnej w Krakowie

News Alert

Bądź na bieżąco!

Zamawiając bezpłatny newsletter akceptuje Pan/Pani naszą ochronę danych. Wypisanie się z prenumeraty newslettera jest w każdej chwili możliwe.