Przejdź do treści
Data/Czas: 30/01/2020 - 16/05/2020 | 08:00-08:00
Lokalizacja: Fundacja Krzyżowa dla Porozumienia Europejskiego | Krzyżowa 7 | Krzyżowa, Wałbrzych

Fundacja Krzyżowa: Edukacja wczesnoszkolna i przedszkolna to Twój fach? Weź udział w szkoleniu z edukacji globalnej. Rekrutacja trwa! Edukacja globalna jest odpowiedzią na rzeczywistość życia w globalnym świecie. Jest to rodzaj edukacji, który pomaga ludziom – także tym małym – żyć w nim, czuć się za niego odpowiedzialnymi i wspólnie uczyć się jak zmieniać świat na lepsze. Aby wzmocnić swoje kompetencje w pracy z dziećmi poznaj treść i etykę edukacji globalnej, nowe metody pracy z dziećmi oraz przejdź trening zadaniowy w ramach czterech bloków szkoleniowych, które odbędą się od 30 stycznia do 16 maja 2020 roku w Krzyżowej.

Szkolenie odbywa się w ramach projektu “Nasz wspólny świat – edukacja globalna dzieci”, finansowanego ze środków MSZ, realizowany przez Fundację “Krzyżowa” dla Porozumienia Europejskiego od 2018 roku w partnerstwie z Gminnym Zespołem Edukacji Gminy Świdnica, z Wydziałem Edukacji Miasta Świdnica, z Wydziałem Pedagogicznym UW oraz ze Stowarzyszeniem Trenerów Organizacji Pozarządowych STOP. W ramach dotychczasowych działań powstała strona internetowa z licznymi materiałami oraz gotowymi scenariuszami zajęć http://www.edukacjaglobalna.krzyzowa.org.pl.

 

Trzecia edycja projektu, skierowana jest do nauczycieli i nauczycielek z placówek działających na terenie Dzierżoniowa, Pieszyc, Bielawy, Lewina Kłodzkiego, Walimia, Przerzeczyna Zdroju, Barda i ich okolic.

Zgłoś się i pozwól swoim wychowankom zrozumieć świat!

Termin nadsyłania zgłoszeń: 15.01.2020!

Szczegóły projektu i deklaracja uczestnictwa do pobrania na stronie.

Fundacja Krzyżowa dla Porozumienia Europejskiego 

News Alert

Bądź na bieżąco!

Zamawiając bezpłatny newsletter akceptuje Pan/Pani naszą ochronę danych. Wypisanie się z prenumeraty newslettera jest w każdej chwili możliwe.