Przejdź do treści
Data/Czas: 06/10/2019 - 10/10/2019 | 12:00-12:00
Lokalizacja: | |

Fundacja “Krzyżowa” dla Porozumienia Europejskiego zaprasza nauczycieli/ki, wychowawców oraz dyrektorów/ki szkół z Polski i Niemiec i z Białorusi, zainteresowanych realizacją trójstronnych wymian szkolnych/pozaszkolnych na seminarium kontaktowe. Seminarium odbędzie się w dniach od 6 do 10 października 2019 w kompleksie pałacowo-konferencyjnym w Krzyżowej. Seminarium jest organizowane by rozwinąć współpracę partnerską między szkołami z Polski i Niemiec, oraz placówkami edukacyjnymi z Białorusi. Projekt wpisuje się w działalność mającą na celu zwiększenie zaangażowania partnerów z Białorusi w wymiany młodzieży.

Podczas seminarium uczestnicy i uczestniczki będą planować projekty wymiany do przyszłej realizacji, będą mogli zapoznać się z niektórymi aspektami warsztatowymi wymiany, ale przede wszystkim się poznać i nawiązać kontakty. Seminarium będzie prowadzone w języku polskim, niemieckim oraz rosyjskim, nie jest wymagana znajomość j. angielskiego.

 

Zgłoszenia przyjmujemy do 1 września 2019.

Opłata dla uczestników/czek z Białorusi wynosi 80 PLN, z Polski wynosi 180 PLN, a z Niemiec 60 EURO.

 

Więcej informacji
www.krzyzowa.org.pl

News Alert

Bądź na bieżąco!

Zamawiając bezpłatny newsletter akceptuje Pan/Pani naszą ochronę danych. Wypisanie się z prenumeraty newslettera jest w każdej chwili możliwe.