Przejdź do treści
Data/Czas: 28/01/2020 | 18:00-21:15
Lokalizacja: Kino Pod Baranami | Rynek Główny 27 | Kraków

PREMIERA PSYCHOLOGICZNA: Błąd systemu | Systemsprenger (reż. Nora Fingscheidt) – pokaz filmu i dyskusja; wtorek, 28 stycznia 2020, godz. 18.00; Kino Pod Baranami. Organizatorzy zapraszają na pierwsze w nowym roku spotkanie z cyklu PREMIERY PSYCHOLOGICZNE – seansów filmowych, prowokujących do dyskusji o kondycji psychicznej człowieka. Na ekranie nagrodzony Srebrnym Niedźwiedziem Błąd systemu – wstrząsający portret państwowego systemu opieki nad dziećmi. Po seansie odbędzie się dyskusja inspirowana filmem. Spotkanie poprowadzą Anna Nicieja i Katarzyna Staleńczyk – absolwentki psychologii stosowanej na Uniwersytecie Jagiellońskim, które współtworzyły filmowy projekt naukowy Psychoteka Człowieka w Instytucie Psychologii Stosowanej UJ.

Premiery Psychologiczne to cykl spotkań prezentowany w Kinie Pod Baranami. Projekcjom najnowszych i najciekawszych produkcji filmowych towarzyszy dyskusja na temat psychologicznego wymiaru prezentowanych dzieł filmowych oraz ich znaczenia w kontekście współczesnej wiedzy o zdrowiu psychicznym człowieka.

BILETY:
23 zł (normalny)
17 zł (ulgowy)
16 zł (senior)
Dostępne w kasach kina i online.

Kino Pod Baranami

News Alert

Bądź na bieżąco!

Zamawiając bezpłatny newsletter akceptuje Pan/Pani naszą ochronę danych. Wypisanie się z prenumeraty newslettera jest w każdej chwili możliwe.