Przejdź do treści
Data/Czas: 03/12/2020 | 18:00-18:00
Lokalizacja: | |

Fundacja Krzyżowa dla Porozumienia Europejskiego / Stiftung Kreisau i Konrad Adenauer Stiftung in Polen: Polaryzacja jest terminem, którego często używamy, aby opisać postawy i wyjaśniać bieżące wydarzenia. Czy jednak nie nadużywamy go, aby opisywać złożoną rzeczywistość społeczną – która daleka jest od obrazu, który kreują media? Co naprawdę dzieje się w Polsce i Niemczech i gdzie przebiegają osie sporów? Fundacja „Krzyżowa” dla Porozumienia Europejskiego wraz z Fundacją Konrada Adenauera w Polsce zapraszają na debatę online, która odbędzie się: 3 grudnia (czwartek) o godzinie 18:00. W debacie udział wezmą: Basil Kerski (dyrektor Europejskiego Centrum Solidarności); Lutz Rathanow (pełnomocnik kraju związkowego Saksonia ds. przezwyciężenia skutków dyktatury SED). Debata będzie tłumaczona symultanicznie.  Dane dostępu do Zoom na fb.

Debata zorganizowana w ramach projektu „W kręgu wartości Krzyżowej. Kluczowe wyzwania, jakie stoją przed Europą”, realizowana przez Fundację „Krzyżowa” dla Porozumienia Europejskiego wraz z Fundacją Konrada Adenauera w Polsce.

 

Fundacja Krzyżowa dla Porozumienia Europejskiego i Konrad Adenauer Stiftung in Polen

News Alert

Bądź na bieżąco!

Zamawiając bezpłatny newsletter akceptuje Pan/Pani naszą ochronę danych. Wypisanie się z prenumeraty newslettera jest w każdej chwili możliwe.