Przejdź do treści
Data/Czas: 22/12/2020 | 17:00-17:00
Lokalizacja: | |

THINKTANK i Centrum Stosunków Międzynarodowych we współpracy z Fundacją Konrada Adenauera w Polsce: Co roku spotykaliśmy się z Państwem w Łazienkach Królewskich w Warszawie na świątecznym wykładzie. Była to okazja do spotkania naszej społeczności i przyjaciół. W tym roku nie rezygnujemy z tej tradycji, zmieniamy jedynie przestrzeń. Tym razem zapraszamy na wykład świąteczny online – „Nowa normalność. Jak wkrótce będzie wyglądał nasz świat?”. O swoim rozumieniu życia i pracy w nowej rzeczywistości, o wpływie pandemii na wdrażanie innowacji w biznesie i sferze publicznej oraz o zmianach jakie czekają nas wszystkich opowie: Nanna-Louise Wildfang Linde – szefowa ds. Korporacyjnych, Zewnętrznych i Prawnych w Europie Środkowo-Wschodniej w Microsoft.

Transmisja rozmowy będzie dostępna 22 grudnia od godz. 17:00 na profilach Facebook @osrodekTHINKTANK oraz @CIR.CSM oraz w wydarzeniu Facebook.

News Alert

Bądź na bieżąco!

Zamawiając bezpłatny newsletter akceptuje Pan/Pani naszą ochronę danych. Wypisanie się z prenumeraty newslettera jest w każdej chwili możliwe.