Przejdź do treści
Data/Czas: 27/10/2019 | 16:00-19:00
Lokalizacja: | |

Zespół Polskiej Kafejki Językowej – SprachCafé Polnisch e.V.: Drodzy Goście, życzymy Wam przyjemnych wrażeń! Czekamy na Waszą wizytę i zainteresowanie, na wystawie czy podczas przeglądania katalogu. Polska Kafejka Językowa jest w ciągłym ruchu – przemieszcza się z miejsca na miejsce – w Pankow – a także w innych dzielnicach Berlina – między krajami, językami, pokoleniami, tematami i aktywnościami, niezależnie od pochodzenia i poziomu wykształcenia. W 2016 roku Polska Kafejka Językowa we współpracy ze partnerami zainicjowała wspólną wystawę prac artystów z Pankow pod tytułem „Co nas porusza …” w ramach projektu KREATIVES PANKOW erleben.

 

Obecnie mamy przed sobą już 7 stację cyklu „Co nas porusza …” – w nowej siedzibie SprachCafé Polnisch e.V. przy Schulzestraße 1 w Berlin-Pankow: 20.09.-08.11.2019.

Midisaż: 27.10.2019, 16.00
Akompaniament muzyczny: Julia Czerniawska i Barbara Stillmark – skrzypce, pianino, śpiew
“Wspólna gra to poszukiwanie nowych barw dźwięków, rozwijanie pomysłów, improwizacja na bazie tematów, które nas poruszają…
Muzyka to miejsce spotkań i źródło energii, którą dzielimy się z publicznością.”

Wystawiają:
Agata Koch, Aleksandra Gajda, Barbara Konieczna, Bianca Monroy, Estrella Betancor, Grażyna Zarębska, Justyna Stokłosa, Susanne Kiener.

Ogromne podziękowania kierujemy do poprzednich miejsc wystawowych: cafeimpuls, Stadtbibliothek Prenzlauer Berg, Alte Apotheke Heinersdorf, Frei-Zeit-Haus Weißensee, Gallery Art Cross, Stadtteilzentrum Pankow, BOX66 w Friedrichshain oraz Urzędu Okręgowego Pankow za zaangażowanie i wsparcie.
Tym razem wspiera nas fundusz Kiezfonds Pankow. Dziękujemy!

Pod koniec stycznia 2020 r. wystawa zostanie przeniesiona do pomieszczeń ratusza Pankow i otworzy się na wierne grono zainteresowanych współpracą artystek i artystów. Czekamy na jeszcze bardziej kolorową i różnorodną obecność imponującej wielokulturowości w Pankow i całym Berlinie!
Bądźcie z nami! Czekamy na Was!

 

Zespół Polskiej Kafejki Językowej – SprachCafé Polnisch e.V.
sprachcafe-polnisch.org
Polub nas na Facebooku & Instagram!
+ 49 (0)160 9968 0059

News Alert

Bądź na bieżąco!

Zamawiając bezpłatny newsletter akceptuje Pan/Pani naszą ochronę danych. Wypisanie się z prenumeraty newslettera jest w każdej chwili możliwe.