Przejdź do treści
Data/Czas: 16/01/2020 | 19:00-21:00
Lokalizacja: Olivia Business Centre | Grunwaldzka 472 | Gdańsk

Klub Jagielloński: Jesteśmy już po przyspieszonych wyborach parlamentarnych w Wielkiej Brytanii i mimo zaciętej walki, zdecydowana wygrana Partii Konserwatywnej praktycznie przesądza Brexit. Wciąż nie wiadomo jednak w jaki sposób premier Boris Johnson pokieruje całym procesem opuszczenia Unii Europejskiej, dlatego też postanowiliśmy jako gdański oddział Klubu Jagiellońskiego zorganizować spotkanie dyskusyjne na temat Brexitu i jego konsekwencji dla Polski.

Chcielibyśmy odpowiedzieć sobie między innymi na następujące pytania:
– czego możemy spodziewać się po zakończonych wyborach i wygranej konserwatystów?
– kiedy i jak zakończy się proces wyjścia Wielkiej Brytanii z Unii Europejskiej?
– na jakich warunkach ostatecznie zostanie podpisana umowa z Unią Europejską?
– jakie konsekwencje polityczne, społeczne i gospodarcze będzie miał Brexit, szczególnie z perspektywy gospodarki naszego kraju, a także rodaków i ich rodzin na emigracji w Wielkiej Brytanii?

 

Gośćmi będą:

prof. dr hab. Jacek Tebinka – Kierownik Zakładu Historii Najnowszej i Myśli Politycznej Uniwersytet Gdański

Maciej Goniszewski – kierownik Radio UG MORS – Mega Otwarte Radio Studenckie

AKTUALIZACJA: Spotkanie odbędzie się w 16 stycznia (czwartek) o godz. 19:00 w budynku Olivia Tower (Olivia Business Centre al. Grunwaldzka 472, Gdańsk).

Pierwszeństwo wstępu mają osoby, które zapiszą się na wydarzenie poprzez kliknięcie “Wezmę udział” na wydarzeniu na Facebooku lub zgłoszą się e-mailowo pod adresem: gdansk@klubjagiellonski.pl

 

Klub Jagielloński

News Alert

Bądź na bieżąco!

Zamawiając bezpłatny newsletter akceptuje Pan/Pani naszą ochronę danych. Wypisanie się z prenumeraty newslettera jest w każdej chwili możliwe.