Przejdź do treści
Zrozumieć Sierpień - Bunt
Data/Czas: 05/07/2018 | 18:00-20:00
Lokalizacja: Europejskie Centrum Solidarności | plac Solidarności 1 | Gdańsk

Krytyka Polityczna: Czy chcesz występować publicznie? Czy lubisz kreatywnie spędzać czas? Masz ciekawe pomysły, ale nie wiesz jak je zrealizować? A może po prostu chcesz się zbuntować? To miejsce dla Ciebie, przyjdź i zobacz. #BUNT, czyli jak Zrozumieć Sierpień – kolejne spotkanie w Europejskie Centrum Solidarności I European Solidarity Centre sali nr 5. Jeszcze można dołączyć! Spotkania będą odbywać się w siedzibie Krytyka Polityczna – ŚWIETLICA W TRÓJMIEŚCIE albo w Europejskim Centrum Solidarności.

 

14 sierpnia 1980 był dniem, kiedy prace w Gdańskiej Stoczni ucichły. Pracownicy/e stoczni ZBUNTOWALI się. Trwający dwa tygodnie strajk zapoczątkował transformację nie tylko Polski, ale całego bloku wschodniego. Wraz z Europejskim Centrum Solidarności chcemy zaprosić Was do wspólnego projektu.

 

Przygotowaliśmy dla Was serię warsztatów tematycznych, podczas których nawiążecie kontakt ze swoimi emocjami, poznacie kreatywne sposoby ekspresji i realizacji celu, a także wzmocnicie asertywność. Wisienką na torcie i wielkim finałem będzie organizacja wspólnego wydarzenia.

 

Przewidujemy 10 spotkań poświęconych m.in technice pracy w grupie, ekspresji scenicznej oraz efektywnego realizowania celu.
Zależy nam na integracji gdańskich środowisk oraz pracy międzypokoleniowej, dlatego na warsztaty zapraszamy osoby w każdym wieku!

Wstęp bezpłatny!

Wydarzenie odbywa się w ramach projektu Zrozumieć Sierpień i jest finansowane przez Europejskie Centrum Solidarności I European Solidarity Centre.

Więcej o projekcie

News Alert

Bądź na bieżąco!

Zamawiając bezpłatny newsletter akceptuje Pan/Pani naszą ochronę danych. Wypisanie się z prenumeraty newslettera jest w każdej chwili możliwe.