Przejdź do treści
Zgłoś się! X Otwarty Konkurs
Data/Czas: 03/02/2021 - 12/03/2021 | 00:00-00:00
Lokalizacja: | |

Centrum Polsko-Rosyjskiego Dialogu i Porozumienia: Jeśli masz ciekawy pomysł na projekt na rzecz dialogu i porozumienia w stosunkach polsko-rosyjskich złóż swój wniosek. Najważniejsze jest to, aby projekt przybliżał wiedzę o współczesnej Polsce i Rosji oraz dawał możliwość pogłębiania wiedzy o historii i kulturze obu narodów. O grant może się starać praktycznie każdy, kto ma pomysł na interesującą inicjatywę!

CO?
Dofinansowujemy przedsięwzięcia na rzecz dialogu i porozumienia między Polską i Rosją. Forma zależy od Ciebie. Konferencja, wystawa, koncert, strona internetowa, aplikacja, podcat… offline lub online… Bądź kreatywny!
KTO?
Każdy kto ma pomysł i zapał do pracy! Zapraszamy instytucje publiczne, szkoły i wyższe uczelnie, samorządy lokalne, organizacje pozarządowe, fundacje oraz osoby fizyczne.
JAK?
Wniosek należy wypełnić w formie elektronicznej za pomocą generatora na stronie, a następnie wygenerowany PDF przesłać w wersji papierowej do Centrum (liczy się data wpłynięcia zgłoszenia do siedziby Centrum, nie stempla pocztowego).
Termin składania wniosków upływa 12 marca 2021 r.

Więcej informacji:

Centrum Polsko-Rosyjskiego Dialogu i Porozumienia

News Alert

Bądź na bieżąco!

Zamawiając bezpłatny newsletter akceptuje Pan/Pani naszą ochronę danych. Wypisanie się z prenumeraty newslettera jest w każdej chwili możliwe.