Przejdź do treści
XXVIII Seminarium Śląskie
Data/Czas: 24/10/2023 - 26/10/2023 | 00:00-23:59
Lokalizacja: Sebastianeum Silesiacum | Parkowa 1b | Kamień Śląski
Dom Współpracy Polsko-Niemieckiej: Serdecznie zapraszamy na XXVIII Seminarium Śląskie, które odbędzie się w dniach 24.10-26.10. 2023 r. tradycyjnie już – na Zamku w Kamieniu Śląskim. W tym roku temat konferencji chcielibyśmy poświęcić szeroko pojętym stosunkom pomiędzy Polską a Niemcami.

Z tego względu, podczas szeregu debat, wykładów i dyskusji panelowych, skupimy się na wyzwaniach i szansach w stosunkach polsko-niemieckich, zarówno odnosząc się do kontekstu historycznego, jak i współczesnych relacji pomiędzy Polską a Niemcami.
Uroczysta inauguracja (24. października 2023) oraz pozostałe dni konferencyjne odbędą się stacjonarnie w Zamku w Kamieniu Śląskim. Zachęcamy również do wzięcia udziału w transmisjach online.
Tegoroczne seminarium jest dla nas szczególnie wyjątkowym wydarzeniem, ze względu na planowane obchody 25-lecia istnienia Domu Współpracy Polsko-Niemieckiej.
Szczegółowy program Seminarium Śląskiego już wkrótce na naszej stronie internetowej (www.haus.pl) oraz profilu na Facebooku.
Do zobaczenia!

News Alert

Bądź na bieżąco!

Zamawiając bezpłatny newsletter akceptuje Pan/Pani naszą ochronę danych. Wypisanie się z prenumeraty newslettera jest w każdej chwili możliwe.