Przejdź do treści
Data/Czas: 18/08/2019 - 24/08/2019 | 00:00-23:59
Lokalizacja: | |

Dom Współpracy Polsko-Niemieckiej oraz Województwo Śląskie zapraszają młodzież województwa śląskiego do udziału w rekrutacji do kolejnej edycji projektu Szczytu Młodzieży Regionalnego Trójkąta Weimarskiego! Regionalny Trójkąt Weimarski to trójstronne porozumienie między Województwem Śląskim, Nadrenią Północną-Westfalią oraz Hauts-de-France, mające na celu wzmacnianie społeczeństwa obywatelskiego oraz rozwój społeczno-gospodarczy i współpracę tych regionów. Co roku w ramach tego porozumienia organizowany jest Szczyt Młodzieży RTW, który umożliwia młodym ludziom spotkanie z rówieśnikami zamieszkujących dane regiony, wymianę doświadczeń, a tym samym wzmocnienie postaw dialogu i współpracy młodego pokolenia. W trakcie projektu uczestnicy biorą udział w warsztatach tematycznych, debatach, spotkaniach z przedstawicielami różnych środowisk i nie tylko – w programie nie zabraknie również innych atrakcji!

 

Szczyt Młodzieży Regionalnego Trójkąta Weimarskiego jest organizowany dzięki finansowemu wsparciu Województwa Śląskiego.

REKRUTACJA JUŻ TRWA! Zgłoś się do 22 lipca 2019 r.

Kiedy? 18-24 sierpnia 2019 r.
Gdzie? Nadrenia Północna-Westfalia, Duisburg-Niemcy
Temat przewodni: „Żyć różnorodnością, zaangażować się na rzecz spójności społecznej i żyć razem”

Kto może zgłosić się do rekrutacji?
Osoby z województwa śląskiego w wieku 17-23 lat, ze znajomością języka angielskiego, zainteresowane tematyką europejską, otwarte na nowe osoby i kultury, zaangażowane w życie lokalnej społeczności. Wysyłając swoje zgłoszenie masz szansę spędzić ten wakacyjny czas w niesamowitej idei otwartości i tolerancji wobec inny kultur i narodów – i to w gronie młodych obywateli wspólnoty europejskiej i światowej. Jeśli chcesz być jej częścią, wyjazd na tegoroczny Szczyt Młodzieży koniecznie musi się znaleźć na Twojej liście obowiązków! Udział w projekcie jest całkowicie bezpłatny! W ramach projektu zapewniony jest transport, ubezpieczenie, zakwaterowanie wraz z wyżywieniem, a przede wszystkim cenne doświadczenie związane z udziałem w międzynarodowym, wielokulturowym spotkaniu młodych, ambitnych i zaangażowanych osób!

Więcej informacji na stronie www.haus.pl

 

News Alert

Bądź na bieżąco!

Zamawiając bezpłatny newsletter akceptuje Pan/Pani naszą ochronę danych. Wypisanie się z prenumeraty newslettera jest w każdej chwili możliwe.