Przejdź do treści
XVII Forum Ekonomiczne Młodych Liderów
Data/Czas: 07/09/2022 - 09/09/2022 | 00:00-23:59
Lokalizacja: | |

XVII Forum Ekonomiczne Młodych Liderów odbywa się w dniach 7-9 września 2022 r. w Jeleniej Górze oraz w Karpaczu. Organizatorem Forum jest Europejski Dom Spotkań – Fundacja Nowy Staw z siedzibą w Lublinie. W ramach Forum odbędą się: a. sesje plenarne, b. debaty panelowe, c. bloki programowe: prezentacje raportów, wykłady, rozmowy, d. warsztaty. Forum od początku swojego istnienia dąży do włączania osób młodych do dyskusji na temat przyszłości Europy i świata, a także w procesy decyzyjne kształtujące naszą rzeczywistość. W trakcie szesnastu edycji, dzięki przestrzeni do rozmowy, networkingu i integracji, uczestnicy mogli nawiązać międzynarodowe partnerstwa, zrealizować wspólne projekty, a nawet zdobyć wymarzoną pracę.

Przez minione 16 lat Program Forum ubogacał młodych uczestników w wiedzę, pewność siebie, inspiracje do działania oraz dał pespektywy i nowe kontakty. Dzięki temu po latach, wielu uczestników wracało na Forum – jako partnerzy wydarzenia, eksperci i prelegenci.

Rejestracja do 15 sierpnia.

Więcej na stronie: Economic Forum of Young Leaders

News Alert

Bądź na bieżąco!

Zamawiając bezpłatny newsletter akceptuje Pan/Pani naszą ochronę danych. Wypisanie się z prenumeraty newslettera jest w każdej chwili możliwe.