Przejdź do treści
Wybory lokalne w Niemczech | Landtagswahlen in BW und RP
Data/Czas: 16/03/2021 | 17:30-18:30
Lokalizacja: | |

Dom Współpracy Polsko-Niemieckiej i Friedrich-Ebert-Stiftung Warschau: Wybory lokalne w Niemczech jako zapowiedź wyników wyborów parlamentarnych 2021? 14 marca odbędą się wybory samorządowe w Badenii-Wirtemberdze i Nadrenii-Palatynacie. Chcemy przyjrzeć się wynikom wyborów w tych landach i zastanowić się, czy i jak wpłyną one na kampanię wyborczą i wyniki wyborów do Niemieckiego Bundestagu. W rozważaniach wezmą udział prof. Thomas Poguntke, dyrektor Instytutu badań nad niemieckim i międzynarodowym prawem partii politycznych na Uniwersytecie Heinricha Heinego w Düsseldorfie, komentator polityczny w niemieckich mediach oraz dr Agnieszka Łada, wicedyrektorka Niemieckiego Instytutu Spraw Polskich.


Zapraszamy Was do aktywnego udziału w spotkaniu na platformie ZOOM, prosimy o wcześniejszą rejestrację pod linkiem. Będzie także możliwość zadawania pytań w komentarzach pod relacją live na Facebooku.
Spotkanie odbędzie się w języku polskim i niemieckim.
Streaming po polsku
Streaming po niemiecku

Dom Współpracy Polsko-Niemieckiej

News Alert

Bądź na bieżąco!

Zamawiając bezpłatny newsletter akceptuje Pan/Pani naszą ochronę danych. Wypisanie się z prenumeraty newslettera jest w każdej chwili możliwe.