Przejdź do treści
Wpływ pandemii na stan gospodarczy w Europie. Główne kierunki makroekonomiczne.
Data/Czas: 09/02/2021 | 18:00-18:00
Lokalizacja: | |

Regionalny Ośrodek Debaty Międzynarodowej w Rzeszowie: Jak pandemia oddziałuje na gospodarki poszczególnych państw Europy? Jakie kierunki makroekonomiczne nabierają na znaczeniu? Porozmawiają o tym: Tomasz Rykaczewski – od kilku lat aktywny działacz w trzecim sektorze, założyciel i wiceprezes Fundacji Prospekt, zajmującej się edukacją ekonomiczno-prawną, tworzeniem analiz i szkoleniami. Z wykształcenia ekonomista po Uniwersytecie Gdańskim. Twórca raportów i komentarzy ekonomicznych, inwestor indywidualny oraz nauczyciel niemieckiego. Zawodowo związany z wspieraniem rozwoju startupów. Ponad to szkoleniowiec z zakresu zarządzania projektami, budowania zespołów projektowych oraz wykorzystania technologii w optymalizacji pracy.

Spotkanie poprowadzi Adam Poręba z Regionalnego Ośrodka Debaty Międzynarodowej w Rzeszowie.
Start transmisji już we wtorek 9 lutego o godz. 18:00 na profilu Facebook Regionalny Ośrodek Debaty Międzynarodowej w Rzeszowie.

News Alert

Bądź na bieżąco!

Zamawiając bezpłatny newsletter akceptuje Pan/Pani naszą ochronę danych. Wypisanie się z prenumeraty newslettera jest w każdej chwili możliwe.