Przejdź do treści
Wirtualny Dzień Drzwi Otwartych
Data/Czas: 29/09/2021 | 15:00-21:30
Lokalizacja: | |

Goethe-Institut Warschau i DAAD Polska: Uważasz, że na Twoim kierunku studiów znajomość niemieckiego do niczego Ci się nie przyda? Sądzisz, że szkoda czasu na lektorat z tego języka? Mamy zatem coś dla Ciebie! Podczas „Wirtualnego Dnia Otwartych Drzwi” przekonasz się, że niemiecki – jako dodatkowy język na studiach – może poszerzyć Twoje horyzonty i dodać skrzydeł, byś mógł osiągnąć swoje cele!

Goethe-Institut w Warszawie wraz z Ambasadą Niemiec, Niemiecką Centralą Wymiany Akademickiej (DAAD) oraz Polsko-Niemiecką Izbą Przemysłowo-Handlową (AHK Polska) zapraszają na cykl spotkań, podczas których opowiemy: dlaczego warto uczyć się języka niemieckiego; jak zdobyć stypendium na studia w Niemczech; co możesz osiągnąć, jeżeli język niemiecki stanie się Twoją pasją; jacy pracodawcy poszukują pracowników ze znajomością języka niemieckiego. Przygotowaliśmy także wieczorne spotkanie z gośćmi specjalnymi z Niemiec.

Spotkanie odbędzie się na platformie zoom. Udział jest możliwy bez rejestracji.

Goethe-Institut w Warszawie

News Alert

Bądź na bieżąco!

Zamawiając bezpłatny newsletter akceptuje Pan/Pani naszą ochronę danych. Wypisanie się z prenumeraty newslettera jest w każdej chwili możliwe.