Przejdź do treści
Data/Czas: 16/04/2019 | 09:30-12:00
Lokalizacja: | |

Już 16 kwietnia Wielka Debata Wyborcza z głównymi kandydatami w wyborach do Parlamentu Europejskiego! To wybory o szczególnym znaczeniu dla Polski, Europy i każdego z nas. Dlatego zapraszamy na Debatę, podczas której poznamy plany i poglądy najbardziej prawdopodobnych reprezentantów Polski. Po debacie z ich udziałem Wy także będziecie mogli zadać własne pytanie. Potwierdzeni Paneliści: prof. Maciej Gdula, nr 1 listy Wiosny w Małopolsko-Świętokrzyskiem; dr Adrian Zandberg, nr 1 listy Razem w Warszawie; dr Konstanty Radziwiłł, nr 3 listy Prawa i Sprawiedliwości w Warszawie; prof. Danuta Hübner, nr 4 listy Koalicji Europejskiej w Warszawie; prof. Władysław Teofil Bartoszewski, nr 10 listy Koalicji Europejskiej – nr 1 PSL – w Warszawie / Polskie Stronnictwo Ludowe.

 

Zaproszeni Paneliści: Adam Bielan, nr 1 listy Zjednoczonej Prawicy na Mazowszu; Piotr Liroy-Marzec, Marzec nr 1 w Konfederacja KORWiN Braun Liroy Narodowcy w Wielkopolsce; dr Stanisław Tyszka – Kukiz’15, nr 1 listy Kukiz’15 w Warszawie.

Moderacja:
Karolina Zbytniewska, redaktor naczelna EURACTIV.pl
Michał Strzałkowski, redaktor EURACTIV.pl

Kiedy: 16 kwietnia 2019 9:30-12:00.  Gdzie: Aula im. prof. Baszkiewicza w Gmachu Audytoryjnym Uniwersytetu Warszawskiego (Kampus Główny), ul. Krakowskie Przedmieście 26/28 w Warszawie. Zgłoszenia na debatę pod adresem: euractiv@euractiv.pl  Rejestracja mailowa jest warunkiem koniecznym udziału w konferencji. Dysponujemy ograniczoną liczbą miejsc

Partnerzy Wydarzenia: AmCham EU & American Chamber of Commerce Polska

Patronat Medialny: Nowa Konfederacja oraz MamPrawoWiedzieć

 

EURACTIV.pl

News Alert

Bądź na bieżąco!

Zamawiając bezpłatny newsletter akceptuje Pan/Pani naszą ochronę danych. Wypisanie się z prenumeraty newslettera jest w każdej chwili możliwe.