Przejdź do treści
Wernisaż wystawy „Koszmar wojny” i pokaz fragmentów filmu „Kraj wojny i marzeń”
Data/Czas: 03/11/2021 | 17:00-17:00
Lokalizacja: | |

Fundacja Polsko-Ormiańska Լեհ – Հայկական Հիմնադրամ, Dom Spotkań z Historią i Galeria Bardzo Biała: 27 września 2020 roku o godzinie 7:10 z Górskiego Karabachu nadeszła pierwsza wiadomość o ataku powietrznym i rakietowym, który przeprowadziły władze Azerbejdżanu. Dla wszystkich było jasne, że wybuchł konflikt na dużą skalę. Zapraszamy do Domu Spotkań z Historią na wernisaż wystawy „Koszmar wojny”, którą przygotowała Fundacja Polsko-Ormiańska i Galeria Bardzo Biała. Tworzą ją zdjęcia dziennikarza i reportera prasowego Witolda Repetowicza, który wyjechał do Górskiego Karabachu, by fotografować ten konflikt. Wystawie towarzyszą fragmenty filmu „Kraj wojny i marzeń” (2018) w reżyserii Jadwigi Nowakowskiej.
Wystawa będzie pokazywana w Domu Spotkań z Historią przez dwa dni.

Oficjalne otwarcie — którego częścią będą wystąpienia, koncert ormiańskiej muzyki oraz spotkanie z Witoldem Repetowiczem i Jadwigą Nowakowską — odbędzie się w środę (3 listopada) o godzinie 17:00. Od 8 października wystawa będzie dostępna w Galerii Bardzo Białej.

𝐏𝐫𝐨𝐠𝐫𝐚𝐦 𝐰𝐞𝐫𝐧𝐢𝐬𝐚𝐳̇𝐮

Dom Spotkań z Historią

News Alert

Bądź na bieżąco!

Zamawiając bezpłatny newsletter akceptuje Pan/Pani naszą ochronę danych. Wypisanie się z prenumeraty newslettera jest w każdej chwili możliwe.