Przejdź do treści
Data/Czas: 28/04/2020 | 15:00-16:00
Lokalizacja: | |

Fundacja Krzyżowa dla Porozumienia Europejskiego: Obudź swoich bohaterów z zimowego snu i pozwól im przeżyć dziką przygodę! Będziesz projektantem*tką, reżyserem*ką, inżynierem*ką dźwięku! Nie ma żadnych ograniczeń dla twojej kreatywności! W naszym dwuczęściowym kursie online dzieci, w wieku od 10 do 14 lat, nauczą się opowiadać historie w nowy sposób, wykorzystując technologie analogowe i cyfrowe.

Podczas kursu rozwijane będą małe, własne historie, które zostaną zaprezentowane przy pomocy różnych materiałów. W towarzystwie i przy naszym wsparciu, dzieci odkryją kilka przyjaznych dla użytkownika aplikacji do tworzenia własnych filmów poklatkowych w zabawny sposób – a wszystko to w komfortowym otoczeniu własnego domu. Webinarium będzie prowadzone i tłumaczone na dwa języki, polski i niemiecki. Zajęcia potrwają około 1 godziny.

 

Chętnych prosimy o zgłaszanie się na adres: charlotte.lohmann@krzyzowa.org.pl  do piątku (24.04.2020) włącznie, ale ponieważ dostępnych jest tylko 5 miejsc, warto być szybkim.

 

Fundacja Krzyżowa dla Porozumienia Europejskiego

News Alert

Bądź na bieżąco!

Zamawiając bezpłatny newsletter akceptuje Pan/Pani naszą ochronę danych. Wypisanie się z prenumeraty newslettera jest w każdej chwili możliwe.