Przejdź do treści
Data/Czas: 14/12/2020 | 18:00-19:30
Lokalizacja: | |

Fundacja Krzyżowa dla Porozumienia Europejskiego: Jakie wyzwania stoją przed edukacją obywatelską i historyczną młodzieży i dorosłych w Polsce i Niemczech? Jak historia kształtuje dialog polsko-niemiecki? Jakie wyzwania stoją przed społeczeństwem obywatelskim Polski i Niemiec? Fundacja „Krzyżowa” dla Porozumienia Europejskiego wraz z Fundacją Konrada Adenauera w Polsce zapraszają na debatę online, która odbędzie się:
14 grudnia (poniedziałek) o godzinie 18:00 W debacie udział wezmą: Anna Kudarewska (kierowniczka MDSM Krzyżowa); Emilie Mansfeld (Niemiecki Instytut Spraw Polskich); prof. Waldemar Czachur (UW); Stephan Erb (dyrektor zarządzający PNWM). Spotkanie będzie moderowała dr Anna Quirin (Fundacja im. Freyi von Moltke).
Debata będzie tłumaczona symultanicznie.

Podajemy dane dostępu do kanału Zoom.

Debata zorganizowana w ramach projektu „W kręgu wartości Krzyżowej. Kluczowe wyzwania, jakie stoją przed Europą”, realizowana przez Fundację „Krzyżowa” dla Porozumienia Europejskiego wraz z Fundacją Konrada Adenauera w Polsce.

 

Fundacja Krzyżowa dla Porozumienia Europejskiego

News Alert

Bądź na bieżąco!

Zamawiając bezpłatny newsletter akceptuje Pan/Pani naszą ochronę danych. Wypisanie się z prenumeraty newslettera jest w każdej chwili możliwe.