Przejdź do treści
V Kongres Klubu Jagiellońskiego
Data/Czas: 11/01/2020 - 12/01/2020 | 10:30-16:30
Lokalizacja: Zatoka Sportu Politechniki Łódzkiej | Al. Politechniki 10 | Łódź

Klub Jagielloński: Mamy przyjemność zaprosić Państwa na V Kongres Klubu Jagiellońskiego – największe ogólnopolskie wydarzenie stowarzyszenia, które od wielu lat działa w duchu troski o dobro wspólne. Na Kongresie wystąpią tradycyjnie eksperci, politycy i społecznicy z różnych opcji światopoglądowych i politycznych. Pojawią się znani mówcy, ale także ci, którzy nie brylują w mediach. Naszych gości zawsze łączy jedno – szukamy ludzi nieszablonowych, którzy zmuszają do myślenia i inspirują do działania. Staramy się, aby nasze wystąpienia nie były jedynie diagnozą, ale niosły za sobą pozytywne postulaty zmiany. W tym roku widzimy się w Łodzi!

 

„Transformacja – drugie okrążenie” – to tytuł V Kongresu Klubu Jagiellońskiego. Stawiamy tezę, że Polska to kraj dwóch nachodzących na siebie transformacji – tej niedokończonej z lat dziewięćdziesiątych i tej narzucanej przez nową rzeczywistość. Jednocześnie stoimy przed wyzwaniami, które wymusza rozwój technologiczny i tymi, które podjęliśmy trzydzieści lat temu. Organizujemy V Kongres Klubu Jagiellońskiego, bo chcemy opowiedzieć o niedokończonej transformacji z perspektywy pojedynczego człowieka, przede wszystkim reprezentanta naszego pokolenia, dwudziesto- i trzydziestolatków. To od nas zależy, w jakim stylu pokonamy drugie okrążenie transformacji. Każdy z sześciu przygotowanych przez nas paneli opisuje zetknięcie się tych dwóch światów i największe wyzwania, z którymi naszemu pokoleniu przyjdzie się zmierzyć.

Szczegółowy harmonogram i możliwość zakupu biletów znajdą Państwo na stronie.

 

Klub Jagielloński

News Alert

Bądź na bieżąco!

Zamawiając bezpłatny newsletter akceptuje Pan/Pani naszą ochronę danych. Wypisanie się z prenumeraty newslettera jest w każdej chwili możliwe.