Przejdź do treści
Szkolenie z zakresu edukacji globalnej i obywatelskiej
Data/Czas: 12/06/2023 | 13:00-13:00
Lokalizacja: Barbara – Strefa Kultury Wrocław | Świdnicka 8b | Wrocław

Fundacja „Krzyżowa” dla Porozumienia Europejskiego zaprasza nauczycielki, nauczycieli oraz edukatorki i edukatorów pracujących z młodzieżą do udziału w bezpłatnych warsztatach szkoleniowych z zakresu edukacji globalnej i obywatelskiej, pt. „Czy krytyczne myślenie potrzebuje narzędzi”, które odbędą się: 12 czerwca (poniedziałek) o godzinie 13:00 w Barbarze / Strefie Kultury (ul. Świdnicka 8b, Wrocław).  Podczas spotkania w aktywny i warsztatowy sposób zaprezentujemy bezpłatne i kreatywne materiały edukacyjne, pomysły na zajęcia i gotowe scenariusze lekcji. Materiały zawierają trzy podejścia edukacyjne: filozofia dla dzieci, edukacja o różnorodności i edukacja na rzecz globalnego obywatelstwa. Prezentowane treści mogą być zintegrowane z wieloma przedmiotami, takimi jak geografia, etyka i religia, wos, przyroda, biologia i czy język obcy (materiały są dostępne w 7 językach).


Wstęp wolny
Koordynatorka warsztatów Anna Kudarewska
Kontakt: anna.kudarewska@krzyzowa.pl
Spotkanie jest częścią projektu EduSkills+ Reflections, finansowanego w ramach Programu Erasmus+, Grant Agreement Number: 2020-1-DE03-KA201-077583

 

Fundacja „Krzyżowa” dla Porozumienia Europejskiego

News Alert

Bądź na bieżąco!

Zamawiając bezpłatny newsletter akceptuje Pan/Pani naszą ochronę danych. Wypisanie się z prenumeraty newslettera jest w każdej chwili możliwe.