Przejdź do treści
Data/Czas: 14/03/2019 | 18:00-18:00
Lokalizacja: | |

Uniwersytet Otwarty UW we współpracy z Wydziałem Nauk Politycznych i Studiów Międzynarodowych zapraszają na debatę pt. “Świat na głowie, czyli o dyplomatycznych wyzwaniach XXI wieku”.
Podczas wydarzenia zadane zostaną pytania m.in. o możliwość osiągnięcia partnerstwa między krajami, solidarność społeczną, kreowanie wizerunku państwa oraz rolę dyplomacji w stosunkach międzynarodowych. Gośćmi debaty będą: Paweł Kowal, polityk, politolog, historyk i publicysta, były sekretarz stanu w Ministerstwie Spraw Zagranicznych oraz poseł do Parlamentu Europejskiego; Ryszard Schnepf, dyplomata i historyk, były sekretarz stanu w Kancelarii Prezesa Rady Ministrów, podsekretarz stanu w Ministerstwie Spraw Zagranicznych oraz ambasador RP w Urugwaju, Kostaryce, Hiszpanii oraz Stanach Zjednoczonych; Stanisław Sulowski, politolog, dziekan Wydziału Nauk Politycznych i Studiów Międzynarodowych UW, członek Komitetu Nauk Politycznych Polskiej Akademii Nauk;

 

Szewach Weiss, politolog, polityk i dyplomata, poseł do Parlamentu Izraela oraz jego przewodniczący, były ambasador Izraela w Polsce, odznaczony Orderem Orła Białego.

Debata odbędzie się 14 marca o godzinie 18:00 w Auli Starej Biblioteki UW, ul. Krakowskie Przedmieście 26/28.

WSTĘP WOLNY

 

Źródło: Uniwersytet Otwarty UW

News Alert

Bądź na bieżąco!

Zamawiając bezpłatny newsletter akceptuje Pan/Pani naszą ochronę danych. Wypisanie się z prenumeraty newslettera jest w każdej chwili możliwe.