Przejdź do treści
Summer Guitar Festival 2023, Krzyżowa
Data/Czas: 06/08/2023 - 13/08/2023 | 14:00-12:00
Lokalizacja: Fundacja Krzyżowa dla Porozumienia Europejskiego | Krzyżowa 7 | Krzyżowa, Wałbrzych

Fundacja Krzyżowa dla Porozumienia Europejskiego / Stiftung Kreisau: Summer Guitar Festival odbędzie się w Krzyżowej koło Świdnicy w terminie 6-13 sierpnia 2023 r.
Festiwal obejmuje zajęcia indywidualne i grupowe, konkursy gitarowe (gry klasycznej i fingerstyle), koncerty, wykłady oraz prezentacje instrumentów, adresowane do wszystkich miłośników gry na gitarze – od amatorów po profesjonalnych, doświadczonych już muzyków. W tym roku wykładowcami kursu będą: Magdalena Czwojda (Poland), Vladislav Bláha (Czech Republic), Marcin Chiliński (Poland), Jan Depreter (Belgium), Jarosław Dzień (Poland), Thomas Fellow (Germany), Robert Horna (Poland), Rainer Maria Nero (Poland), Marek Pasieczny (Poland, UK), Krzysztof Pełech (Poland).


Festiwal to idealne miejsce zarówno dla uczniów i studentów chcących doskonalić swoje gitarowe umiejętności, jak również tych, którzy chcieliby uczestniczyć w koncertach i wykładach jako obserwatorzy. Cechą szczególną tych cieszących się dużą popularnością kursów jest ich swobodny charakter oraz przyjazna atmosfera.
Organizatorzy Summer Guitar Festival, Fundacja „Krzyżowa” dla Porozumienia Europejskiego oraz Ośrodek Kultury i Sztuki we Wrocławiu, zapewniają wszystkim uczestnikom nie tylko bogaty program kulturalny, lecz również bezpieczne i komfortowe warunki pobytu podczas kursu.
Zapraszamy do udziału w Summer Guitar Festival dzieci i dorosłych, uczniów i studentów, początkujących i zaawansowanych.
Słowem – wszystkich, którzy czują, że gitara to instrument właśnie dla nich!

Oficjalna strona Festiwalu oraz Formularz Zgłoszenia: www.guitarfestival.okis.pl
*ilość miejsc na warsztatach jest ograniczona!

KONTAKT DO ORGANIZATORÓW:
Organizator: guitarfestival@okis.pl
Dyrektor artystyczny Krzysztof Pełech: gitara@post.pl
TELEFON
+(48) 71 344 28 64 w. 216 lub 212

Fundacja Krzyżowa dla Porozumienia Europejskiego

News Alert

Bądź na bieżąco!

Zamawiając bezpłatny newsletter akceptuje Pan/Pani naszą ochronę danych. Wypisanie się z prenumeraty newslettera jest w każdej chwili możliwe.