Przejdź do treści
Data/Czas: 14/03/2019 - 30/04/2019 | 00:00-23:59
Lokalizacja: | |

Celem konkursu jest wsparcie dziennikarzy, których praca przyczynia się do podnoszenia jakości relacji polsko-niemieckich, a także otwiera Polaków i Niemców na nowe wyzwania europejskie. FWPN zaproszenie kieruje do dziennikarzy z Polski i Niemiec, którzy przygotowują artykuły lub reportaże (prasowe, radiowe, telewizyjne), fotoreportaże, a także książki dotyczące: nowych wyzwań dla współpracy polsko-niemieckiej w zmieniającej się sytuacji polityczno-społecznej w Europie i na świecie; funkcjonowania społeczeństwa obywatelskiego w Europie; codzienności współpracy w obszarach przygranicznych; ekologii, także w kontekście europejskiej polityki energetycznej. Termin nadsyłania zgłoszeń: 30 kwietnia 2019 r.

 

Dofinansowanie może pokryć koszty kwerendy do artykułu lub reportażu (prasowego, radiowego, telewizyjnego), fotoreportażu, a także książki – w Polsce, Niemczech lub w krajach sąsiednich.

 

Więcej informacji na stronie Fundacji Współpracy Polsko-Niemieckiej

News Alert

Bądź na bieżąco!

Zamawiając bezpłatny newsletter akceptuje Pan/Pani naszą ochronę danych. Wypisanie się z prenumeraty newslettera jest w każdej chwili możliwe.