Przejdź do treści
Strategiczne przepływy, czyli o władzy i geopolityce
Data/Czas: 24/07/2019 | 17:00-17:00
Lokalizacja: | |

Regionalny Ośrodek Debaty Międzynarodowej w Łodzi i INSPRO – Instytut Spraw Obywatelskich zapraszają na wydarzenie: „Strategiczne przepływy, czyli o władzy i geopolityce” Jakie znaczenie mają strategiczne przepływy w dzisiejszym zglobalizowanym świecie? Jak projekcja siły wojskowej, przepływy ludzi, wymiana towarów, ruch kapitału, technologii, wiedzy i myśli wpływają na ład światowy? Wydarzenie odbędzie się 24 lipca 2019 r. (środa) o godzinie 17:17 w auli D208 na Wydział Ekonomiczno-Socjologiczny Uniwersytet Łódzki, ul. POW 3/5. Wstęp na spotkanie jest bezpłatny.

 

Dr Jacek Bartosiak – autor książek „Pacyfik i Eurazja. O wojnie”, wydanej w 2016 roku, traktującej o nadchodzącej rywalizacji wielkich mocarstw w Eurazji i o potencjalnej wojnie na zachodnim Pacyfiku oraz „Rzeczpospolita między lądem a morzem. O wojnie i pokoju”, wydanej w 2018 roku, traktującej o sytuacji geostrategicznej Polski i Europy w dobie rywalizacji mocarstw w Eurazji wraz ze szczegółowym przedstawieniem teatru wojny i nowoczesnej sztuki wojskowej.

 

„Strategiczne przepływy, czyli o władzy i geopolityce” będzie szóstą z 36. debat i spotkań organizowanych przez Regionalny Ośrodek Debaty Międzynarodowej w Łodzi i Instytut Spraw Obywatelskich.

 

Regionalny Ośrodek Debaty Międzynarodowej w Łodzi

 

News Alert

Bądź na bieżąco!

Zamawiając bezpłatny newsletter akceptuje Pan/Pani naszą ochronę danych. Wypisanie się z prenumeraty newslettera jest w każdej chwili możliwe.