Przejdź do treści
Startup Poland Camp
Data/Czas: 07/08/2018 | 17:30-17:30
Lokalizacja: Wyższa Szkoła Bankowa we Wrocławiu | Fabryczna 29/31 | Wrocław

Startup Poland Camp:  Chcesz założyć firmę, ale nie masz polskiego obywatelstwa? Weź udział w Startup Poland Camp. Jak to zrobić podpowiedzą doradcy i doświadczeni przedsiębiorcy podczas wydarzenia Startup Poland Camp: Biznes w Polsce dla obcokrajowców 7 sierpnia o godz. 17:30 w Wyższej Szkole Bankowej we Wrocławiu. Wstęp wolny. Wydarzenie w językach: rosyjskim, ukraińskim i polskim. Chcemy pokazać jak krok po kroku zarejestrować firmę w naszym kraju, skąd czerpać pomysły i inspiracje oraz źródła finansowania. Naszą misją jest wspierać przedsiębiorczość i promować Polskę wśród wschodnich sąsiadów.

Dlatego to wydarzenie jest skierowane głównie do Ukraińców. Do samego Wrocławia przybywa ich 5 000 miesięcznie – twierdzi Maksym Wołosewicz, organizator i prezes zarządu Polskiego Instytutu Współpracy Obywatelskiej.

 

Patronat nad wydarzeniem sprawuje Konsul Honorowy Ukrainy we Wrocławiu Grzegorz Dzik. W programie znajdą się prezentacje doświadczonych przedsiębiorców i przedstawicieli lokalnych władz oraz doradcy w zakresie legalizacji firmy czy pobytu członków jego rodziny. Ważną częścią wydarzenie będzie networking czyli wzajemne poznawanie się uczestników. Będzie można zadawać pytania ekspertom, a nawet wystąpić na mównicy.

 

Organizatorem konferencji jest Fundacja Startup Poland, Polski Instytut Współpracy Obywatelskiej. Partnerami są: Wyższa Szkoła Bankowa we Wrocławiu, Bank Credit Agricole, Global Ventures, Agencja Rozwoju Aglomeracji Wrocławskiej i IT Corner.

 

Wstęp bezpłatny. Obowiązkowa rejestracja pod linkiem. Liczba miejsc jest ograniczona. Program znajduje się na stronie wydarzenia po polsku lub po rosyjsku.

 

Źródło: Startup Poland Camp

News Alert

Bądź na bieżąco!

Zamawiając bezpłatny newsletter akceptuje Pan/Pani naszą ochronę danych. Wypisanie się z prenumeraty newslettera jest w każdej chwili możliwe.