Przejdź do treści
Data/Czas: 14/12/2019 | 17:00-19:00
Lokalizacja: Agora | ulica Czerska 8/10 | Warszawa

Książka „Szczerze” to osobisty dziennik przewodniczącego Rady Europejskiej opowiadający o kulisach europejskiej polityki i kluczowych momentach polskiej i europejskiej historii ostatnich lat. W dzienniku towarzyszymy Donaldowi Tuskowi w pierwszych krokach w nowej roli, poznajemy kulisy europejskiej polityki i śledzimy najbardziej dramatyczne wydarzenia ostatnich lat: zamachy terrorystyczne w Paryżu i Brukseli, kryzys uchodźczy, śmierć prezydenta Gdańska Pawła Adamowicza, niekończące się negocjacje w sprawie brexitu. W książce znajdziemy też wielowymiarowe i zaskakujące portrety najważniejszych postaci światowej polityki, od Baracka Obamy i Angeli Merkel po Donalda Trumpa i Borisa Johnsona.

„Szczerze” to również zapisane potoczystym, barwnym językiem polityczne credo Donalda Tuska i opowieść o Europie, która pozostaje wielkim marzeniem, a także o europejskiej polityce, która bywa gorzkim rozczarowaniem

 

Rozmowę z gościem poprowadzą: Dorota Wysocka-Schnepf, dziennikarka „Gazety Wyborczej”, Paweł Goźliński, redaktor naczelny Wydawnictwa Agora, oraz Jarosław Kurski, redaktor naczelny „Gazety Wyborczej”.

 

Partnerem spotkań jest Wydawnictwo Agora.
Książkę będzie można kupić przed wydarzeniem i po nim oraz otrzymać autograf bohatera spotkania.

 

Źródło: Gazeta Wyborcza

News Alert

Bądź na bieżąco!

Zamawiając bezpłatny newsletter akceptuje Pan/Pani naszą ochronę danych. Wypisanie się z prenumeraty newslettera jest w każdej chwili możliwe.