Przejdź do treści
Data/Czas: 30/04/2020 - 31/08/2020 | 00:00-23:30
Lokalizacja: | |

Solidarność Codziennie ECS: Wymieniając się dźwiękowymi nagraniami domowej i zawodowej codzienności, możemy wspólnie wyczekiwać parzącej się kawy, wypatrywać wróbli świergoczących za oknem i przysłuchiwać się rozmowom z oddali. Dzieląc się fragmentami dnia, ułatwimy sobie czas samotności i wyczekiwania. Kontynuujemy rejestrowanie otoczenia w Społecznym Archiwum Dźwięku i przedłużamy czas trwania projektu!

 

Czy w izolacji towarzyszy Wam szum miasta, śpiew ptaków, szum przejeżdżających samochodów, a może dźwięk bulgoczącej kawy? Słyszycie sąsiadów oglądających seriale lub remontujących mieszkanie? Nasze domy funkcjonują w różnych, często bardzo odmiennych od siebie środowiskach dźwiękowych. Nagrajcie odgłosy Waszej codzienności. Wspólnie stwórzmy dźwiękowe archiwum społecznej izolacji.

Jak się włączyć?
nagraj domowe dźwięki lub te, które masz za oknem (może to być filmik nagrany telefonem lub nagranie dyktafonem, dodatkowo możesz zrobić zdjęcie tego miejsca)
opublikuj nagranie w wydarzeniu lub podeślij je do nas na e-maila: sad@ecs.gda.pl
daj znać, z czym kojarzą Ci się zarejestrowane dźwięki, co widzisz po zamknięciu oczu.

Nagrania możesz dodawać każdego dnia, koniec sierpnia to czas, kiedy mamy nadzieję, spotkamy się już na mieście!

Dotychczas zebrane nagrania dźwiękowe znajdziecie tutaj:
stocznia
codzienność

 

Solidarność Codziennie ECS

News Alert

Bądź na bieżąco!

Zamawiając bezpłatny newsletter akceptuje Pan/Pani naszą ochronę danych. Wypisanie się z prenumeraty newslettera jest w każdej chwili możliwe.