Przejdź do treści
Data/Czas: 10/12/2019 | 19:00-19:00
Lokalizacja: Centrum Sztuki Współczesnej Zamek Ujazdowski | ul. Jazdów 2 | Warszawa

W ramach 19. Międzynarodowy Festiwal Filmowy WATCH DOCS Centrum Polsko-Rosyjskiego Dialogu i Porozumienia serdecznie zaprasza na cykl spotkań “Za powodzenie naszej beznadziejnej sprawy!” i spektakl moskiewskiego Teatru.doc “Prawozaszczytniki/Obrońcy praw człowieka”. O SPEKTAKLU: Są przeklinani. Ich praca jest niezauważana. Łatwo zdradzają ich ci, którym pomogli. W telewizji mówi się o nich w konwencji bajki lub horroru. A zapominają o sobie i idą tam, gdzie jest trudno, czasem nie do zniesienia. I tam pracują. Dlaczego? Czym jest syndrom wypalenia, ile warzyw powinno się znaleźć w więziennym obiedzie i co się dzieje, gdy przestajesz odpowiadać na nocne telefony.

Alfabet rosyjskich obrońców praw człowieka: pomoc dla zdesperowanych od A do Z. Teatr.doc zadedykował spektakl sąsiadowi (Mały Kazionnyj Zaułek, dom nr 5), pierwszemu rosyjskiemu obrońcy pra w człowieka, doktorowi Haassowi.

 

Kiedy: 10 grudnia (wtorek), godz. 19:00
Gdzie: Centrum Sztuki Współczesnej Zamek Ujazdowski, budynek laboratorium, sala im. W. Krukowskiego
Spektakl w języku rosyjskim z tłumaczeniem na język polski.
Bezpłatne wejściówki do pobrania w kasie Centrum Sztuki Współczesnej Zamek Ujazdowski. Ilość miejsc ograniczona.

 

Centrum Polsko-Rosyjskiego Dialogu i Porozumienia

News Alert

Bądź na bieżąco!

Zamawiając bezpłatny newsletter akceptuje Pan/Pani naszą ochronę danych. Wypisanie się z prenumeraty newslettera jest w każdej chwili możliwe.