Przejdź do treści
Data/Czas: 14/05/2020 | 10:00-14:00
Lokalizacja: | |

Warsztat Innowacji Społecznej: Przyznaj, że nieraz zastanawiałeś/zastanawiałaś się, skąd biorą się pomysły, a w szczególności te dobre. Teraz odpowiedź jest na wyciągnięcie ręki. Weź udział w interaktywnym szkoleniu on-line o tym, jak wspierać kreatywność zespołową oraz jak zwiększać efektywność spotkań grupowych dedykowanych generowaniu pomysłów na rozwiązanie wyzwań, z którymi zmaga się Twój zespół lub Twoja organizacja – kluczowe kompetencje w czasach zmian, zawirowań i ogólnej niepewności.

 

O czym konkretnie jest szkolenie?

Szkolenie nie ma na celu poszerzenia Twojej kreatywności rozumianej, jako indywidualna zdolność do posiadania wystrzałowych pomysłów. Ma ono na celu nauczenia Cię konkretnych narzędzi, które pomogą zorganizować Ci odpowiednio Twoją pracę i przez to pozytywnie wpłynąć na jakość opracowywanych przez Ciebie rozwiązań.

Jak będzie wyglądało szkolenie?

Szkolenie zostało podzielone na 3 spotkania webinaryjne prowadzone przy użyciu ZOOMa. Spotkania on-line będą odbywać się 14, 18 i 20 maja 2020 w godz. 10-14. Między spotkaniami będziesz miał do wykonania proste zadanie, które nie zajmie Ci więcej niż 60-90 minut.

Dla kogo?

Szkolenie to kierujemy głównie do osób pracujących na rzecz dobra wspólnego, społecznego, czy publicznego. Jesteś zaangażowany w prace jakiejś organizacji pozarządowej, pracujesz jako urzędnik we władzach samorządowych, jesteś członkiem nieformalnej grupy lokalnej, czy może aspirującym lub młodym politykiem – w każdej z tych ról rozwiązujesz konkretne problemy, by – koniec końców – podnosić jakość życia.

Na zakończenie dostaniesz od nas e-booka, który jest gotowym skryptem prowadzenia zespołowych procesów kreatywnych. Zapewniamy także konsultacje indywidualne z prowadzącym między webinariami oraz certyfikat potwierdzający odbycie szkolenia.

Zgłoszenie do 10 maja za pośrednictwem formularza na stronie .
Udział bezpłatny!

 

Więcej informacji na stronie: www.dobrepomysly.org

News Alert

Bądź na bieżąco!

Zamawiając bezpłatny newsletter akceptuje Pan/Pani naszą ochronę danych. Wypisanie się z prenumeraty newslettera jest w każdej chwili możliwe.