Przejdź do treści
Data/Czas: 29/05/2019 - 01/06/2019 | 00:00-00:00
Lokalizacja: | |

Polsko-Niemiecka Współpraca Młodzieży serdecznie zaprasza nauczycieli i nauczycielki, pedagogów i pedagożki zaangażowanych(-e) w polsko-niemiecką wymianę młodzieży do udziału w drugiej edycji seminarium „Fit for Diversity”, które odbędzie się w dniach 29 maja – 1 czerwca 2019 roku w Hamburgu. Jak rozmawiać o różnorodności z młodzieżą? Jak radzić sobie z różnicami społeczno-kulturowymi występującymi podczas wymian młodzieży? I wreszcie, jak wspierać młodych w procesie kształtowania postawy otwartej na otaczającą ich różnorodność? O tych, a także wielu innych aspektach różnorodności będziemy wspólnie rozmawiać na seminarium „Fit for Diversity”.

 

Seminarium ma na celu dostarczyć nauczycielom i opiekunom młodzieży podstaw do pracy, której towarzyszy świadome podejście do zagadnienia różnorodności. Ma także zaopatrzyć ich w praktyczne metody pracy z młodzieżą podczas projektów. Uczestnicy szkolenia otrzymają możliwość ich wypróbowania, omówienia, jak również dostosowania metod do indywidualnych potrzeb.

Info i zgłoszenia (do 29 marca): https://bit.ly/2QOdmxM

 

Polsko-Niemiecka Współpraca Młodzieży

 

News Alert

Bądź na bieżąco!

Zamawiając bezpłatny newsletter akceptuje Pan/Pani naszą ochronę danych. Wypisanie się z prenumeraty newslettera jest w każdej chwili możliwe.