Przejdź do treści
Seminarium europejskie- Słuchajcie oczami: komunikacja pozawerbalna
Data/Czas: 17/01/2018 | 17:00-18:30
Lokalizacja: Fundacja im. Roberta Schumana | Aleje Ujazdowskie 37/5 | Warszawa

Polska Fundacja im. Roberta Schumana zaprasza do udziału w kolejnym cyklu Seminariów europejskich. To cykl 15 spotkań – wykładów, dyskusji i zajęć prowadzonych metodą warsztatową. Seminaria mają charakter interdyscyplinarny (poruszane będą zagadnienia polityczne, społeczne, gospodarcze, kulturalne). Spotkania dotyczą bieżących kwestii związanych z Unią Europejską oraz europejskimi państwami. Gośćmi seminariów będą eksperci w poruszanych dziedzinach np. dziennikarze, urzędnicy, naukowcy, analitycy organizacji pozarządowych, dyplomaci.

Co mówią swoim ciałem politycy z różnych krajów? Czy możemy zrozumieć inne narody, nie używając słów?

17 stycznia, w środę, o godz. 17.00 w siedzibie Fundacji Schumana kolejne seminarium, które tym razem poprowadzą po angielsku wolontariusze europejscy – Paul Van Vliet z Holandii i Vladislav Sivakov z Białorusi. Opowiedzą o tym, jak komunikujemy się poza słowami.

Seminaria europejskie organizowane są wraz z Fundacją Konrada Adenauera oraz pod patronatem Przedstawicielstwa Komisji Europejskiej w Polsce. Zajęcia obywają się w ramach przedmiotów ogólnodostępnych Uniwersytetu Warszawskiego.

Fragmenty wybranych seminariów będą umieszczane na kanale Fundacji na Youtube’ie

Organizatrzy zapraszają również wszystkich spoza uniwersytetu, którzy interesują się wyłącznie wybranymi tematami cyklu!

Źródło: Fundacja im. Roberta Schumana

News Alert

Bądź na bieżąco!

Zamawiając bezpłatny newsletter akceptuje Pan/Pani naszą ochronę danych. Wypisanie się z prenumeraty newslettera jest w każdej chwili możliwe.