Przejdź do treści
Rynek e-booków w Polsce i Niemczech
Data/Czas: 23/03/2021 | 15:00-15:00
Lokalizacja: | |

Goethe-Institut Warschau: Cykl polsko-niemieckich spotkań online z ekspertami branży wydawniczo-księgarskiej. Goethe-Institut w Warszawie, Polska Izba Książki i Frankfurter Buchmesse mają przyjemność zaprosić na kolejny panel z cyklu polsko-niemieckich branżowych spotkań online, na których eksperci z obydwu krajów omawiają aktualne zagadnienia intrygujące uczestników rynku książki. Tryb online pozwoli na zadawanie pytań, na które eksperci chętnie odpowiedzą. Rynek e-booków jest w ciągłym rozwoju, podlega wielu zmianom dostosowując się do zmieniających się potrzeb odbiorców i możliwości technologicznych.

Jak kształtuje się popularność e-booków? Jakie są preferencje formatów dostępu do treści elektronicznej, czy różne są gatunki tematyczne na toplistach książek elektronicznych a drukowanych? Rynek e-booków i rozwijane modele biznesowe to dynamiczny obszar. Działanie na tym rynku jest w takim samym stopniu ekscytujące co wymagające.
prelegenci:
Jens Klingelhöfer, dyrektor generalny i współzałożyciel spółki Bookwire (dystrybucja mediów cyfrowych)
Beata Gutowska, wydawczyni, dyrektorka zarządzająca księgarnią internetową Publio.pl

prowadzenie:
Robert Drózd, właściciel bloga Świat Czytników
Wydarzenie można oglądać na żywo w języku niemieckim na: youtube.com/goetheinstitutpolen

Goethe-Institut Warschau

News Alert

Bądź na bieżąco!

Zamawiając bezpłatny newsletter akceptuje Pan/Pani naszą ochronę danych. Wypisanie się z prenumeraty newslettera jest w każdej chwili możliwe.