Przejdź do treści
Rozwój sektorów usługowych w Polsce, Europie i na świecie
Data/Czas: 06/08/2021 | 18:00-18:00
Lokalizacja: | |

Regionalny Ośrodek Debaty Międzynarodowej w Rzeszowie: Jak przebiega rozwój sektorów usługowych w Polsce, Europie i na świecie? Na to i więcej pytań w rozmowie z Adamem Porębą odpowie znamienity ekspert! Arkadiusz J. Derkacz – doktor nauk ekonomicznych, specjalista ds. zarządzania w gospodarce, polityki gospodarczej oraz międzynarodowych stosunków finansowo-ekonomiczno-prawnych. Przedstawiciel Nowej Ekonomii Instytucjonalnej. Pracownik naukowo-dydaktyczny. Od października 2021 r. prof. Collegium Humanum Szkoły Głównej Menedżerskiej w Warszawie. Doradca Ekonomiczny w Departamencie Badań i Innowacji Finansowych Narodowego Banku Polskiego. Ekspert ds. Ekonomicznych Komisji Europejskiej.


Absolwent UAM w Poznaniu, CCI Strasbourg i Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie. Doświadczenie zawodowe zdobywał jako menedżer średniego i wyższego szczebla w organizacjach międzynarodowych w Niemczech, Czechach i Austrii. Od 2008 r. po powrocie do Polski i objął stanowisko dyrektora finansowego i menedżera.
Naukowo realizuje badania w zakresie ekonomii rozwoju oraz zarządzania w gospodarce. Członek Rady Fundacji “Ambitna Polska”, członek Polskiego Towarzystwa Naukowego oraz Forum Myśli Instytucjonalnej. Współpracuje z “The Forum for Social Economics” (USA). Członek Rady Redakcyjnej „Science Journal of Business and Management” (USA) i “American Journal of Management Science and Engineering” (USA).

Start transmisji już we wtorek 6 sierpnia 2021 roku o godz. 18:00 na profilu Facebook #RODMRzeszów.

News Alert

Bądź na bieżąco!

Zamawiając bezpłatny newsletter akceptuje Pan/Pani naszą ochronę danych. Wypisanie się z prenumeraty newslettera jest w każdej chwili możliwe.