Przejdź do treści
Relacje Polska-UE: Rozmowa z prof. Danutą Hübner
Data/Czas: 20/01/2022 | 15:00-15:00
Lokalizacja: | |

Polska Fundacja im. Roberta Schumana i Parlament Europejski – Biuro w Polsce: w ramach Konferencji w sprawie przyszłości Europy Biuro Parlamentu Europejskiego w Polsce i Fundacja Schumana serdecznie zapraszają na spotkanie z prof. dr hab. Danutą Hübner, posłanką do Parlamentu Europejskiego na temat relacji Polski z Unia Europejską.
Spotkanie poprowadzi Łukasz Lipiński, zastępca redaktora naczelnego tygodnika ,,Polityka’’. Porozmawiamy m.in. o tym, jak może wyglądać przyszłość integracji europejskiej, jaką rolę możemy w niej odegrać jako Polska, oraz przed jakimi wyzwaniami związanymi z członkowstwem w Unii stoi nasze państwo 2022 roku.


Aby wziąć udział musisz zarejestrować się na platformie wspólnie.eu i zgłosić się na niej na wydarzenie – możesz to zrobić tutaj.

*Spotkanie będzie nagrywane i może później zostać opublikowane na stronie internetowej i mediach społecznościowych Biura Parlamentu Europejskiego i Fundacji Schumana. W trakcie wydarzenia zrobimy pamiątkowe zdjęcie w formie zrzutu ekranu.
Pytania prosimy kierować do koordynatorki projektu, Marty Jurczak: m.jurczak@schuman.pl

Polska Fundacja im. Roberta Schumana

News Alert

Bądź na bieżąco!

Zamawiając bezpłatny newsletter akceptuje Pan/Pani naszą ochronę danych. Wypisanie się z prenumeraty newslettera jest w każdej chwili możliwe.