Przejdź do treści
Prywatyzacja na Ukrainie to historyczna szansa dla Polski?
Data/Czas: 13/04/2021 | 18:00-18:00
Lokalizacja: | |

Regionalny Ośrodek Debaty Międzynarodowej w Rzeszowie: Prywatyzacja na Ukrainie to historyczna szansa dla Polski? Na to i więcej pytań w rozmowie z Adamem Porębą odpowie znamienity ekspert! Paweł Musiałek – członek zarządu Klubu Jagiellońskiego. Dyrektor Centrum Analiz Klubu Jagiellońskiego i jego ekspert ds. polityki zagranicznej oraz polityki energetycznej. Szef działu „Państwo na poważnie” na portalu opinii Klubu Jagiellońskiego. Stały współpracownik czasopisma idei „Pressje”. Przygotowuje rozprawę doktorską na temat sporu o polską politykę zagraniczną po 2004 r.


Był współtwórcą portalu Europa-Bezpieczeństwo-Energia, asystentem dyrektora ds. programowych Centrum Analiz Energetycznych Wyższej Szkoły Europejskiej w Krakowie oraz analitykiem Fundacji Dyplomacja i Polityka. W Telewizji Republika prowadził autorski program poświęcony tematyce europejskiej Europa od podszewki. Autor publikacji naukowych i analitycznych z zakresu polityki energetycznej. Redaktor publikacji Polityka zagraniczna rządu Donalda Tuska w latach 2007-2011.

Start transmisji już we wtorek 13 kwietnia o godz. 18:00 na profilu Facebook #RODMRzeszów.

Regionalny Ośrodek Debaty Międzynarodowej w Rzeszowie

News Alert

Bądź na bieżąco!

Zamawiając bezpłatny newsletter akceptuje Pan/Pani naszą ochronę danych. Wypisanie się z prenumeraty newslettera jest w każdej chwili możliwe.