Przejdź do treści
Data/Czas: 16/01/2020 | 18:00-18:00
Lokalizacja: Dom Spotkań z Historią | Karowa 20 | Warszawa

Dom Spotkań z Historią oraz Centrum Badań nad Terroryzmem Collegium Civitas i Dyrektor CBnT CC, dr Krzysztof Liedel, serdecznie zapraszają na spotkanie “Propaganda i dezinformacja jako sposoby generowania napięć wewnętrznych i dezintegracji społecznej” organizowane w ramach cyklu „Propaganda – dezinformacja – manipulacja: historia i współczesność”. Spotkanie dotyczyć będzie narzędzi walki informacyjnej stosowanych w toku konfliktu hybrydowego w celu osłabienia spójności społecznej atakowanego państwa. Dyskusja dotyczyć będzie także tego, jak z wykorzystaniem takich działań osłabić można struktury państwowe oraz służby i instytucje zajmujące się bezpieczeństwem państwa.

Brexit, referendum w sprawie katalońskiej niepodległości, czy wybory prezydenckie w USA stanowić będą punkty odniesienia dla naszej rozmowy z zaproszonymi ekspertami.

 

W spotkaniu wezmą udział:
prof. Sławomir Zalewski
dr Wojciech Szewko
dr Krzysztof Liedel.

 

Spotkanie poprowadzi dr Paulina Piasecka, Zastępca Dyrektora Centrum Badań nad Terroryzmem.

Spotkanie odbędzie się 16 stycznia (czwartek) 2020 r. o godz. 18:00 w siedzibie Domu Spotkań z Historią przy ul. Karowej 20, Warszawa.

 

Dom Spotkań z Historią

News Alert

Bądź na bieżąco!

Zamawiając bezpłatny newsletter akceptuje Pan/Pani naszą ochronę danych. Wypisanie się z prenumeraty newslettera jest w każdej chwili możliwe.