Przejdź do treści
Porozmawiajmy o dezinformacji i manipulacji. Jak UE może walczyć z nowymi zagrożeniami XXI wieku?
Data/Czas: 27/01/2022 | 17:00-18:45
Lokalizacja: | |

Fundacja Civis Polonus i Parlament Europejski – Biuro w Polsce: w ramach działań dla społeczności wspolnie.eu Biuro Parlamentu Europejskiego w Polsce i Fundacja Civis Polonus zapraszają osoby w wieku 14-30 lat na cykl spotkań online pt. „Porozmawiajmy o przyszłości Europy”. Drugie spotkanie zatytułowane „Porozmawiajmy o dezinformacji i manipulacji. Jak Unia Europejska może walczyć z nowymi zagrożeniami XXI wieku?” odbędzie się w czwartek, 27 stycznia 2022 r. w godz. 17:00-18:45, na platformie Zoom. Porozmawiamy o sposobach manipulacji przez media. Zajmiemy się tematem dezinformacji stosowanej przez różne ruchy społeczne oraz totalitarne reżimy. Wspólnie wypracujemy rekomendacje dla Unii Europejskiej dotyczące walki z tymi zjawiskami. Będą one głosem młodych wpisującym się w Konferencję w sprawie przyszłości Europy.


Przed nami interaktywne spotkanie z elementami dyskusji i pracy w grupach. W trakcie wydarzenia odbędzie się quiz z nagrodami!
W spotkaniu weźmie udział ekspert, Bartłomiej Zapała, członek sieci Team Europe, doktor nauk politycznych, dziennikarz z kilkunastoletnim doświadczeniem w Polskim Radiu i Telewizji Polskiej.
Spotkanie będzie moderować Joanna Pietrasik – współzałożycielka i prezeska zarządu Fundacji Civis Polonus.
Jak wziąć udział w wydarzeniu?

Pytania prosimy kierować do koordynatora projektu, Kamila Dejny: kamil.dejna@civispolonus.org.pl
Porozmawiajmy WSPÓLNIE o przyszłości Europy!

Parlament Europejski

News Alert

Bądź na bieżąco!

Zamawiając bezpłatny newsletter akceptuje Pan/Pani naszą ochronę danych. Wypisanie się z prenumeraty newslettera jest w każdej chwili możliwe.