Przejdź do treści
Polska Polityka Wschodnia 2018
Data/Czas: 18/10/2018 - 20/10/2018 | 00:00-23:59
Lokalizacja: Zakład Narodowy im. Ossolińskich | ul. Szewska 37 | Wrocław

Konferencja Polska Polityka Wschodnia 2018. Organizowana jest już po raz czternasty. Odbywa się we wrocławskim Zakładzie Narodowym im. Ossolińskich we Wrocławiu oraz w Zamku na wodzie w Wojnowicach koło Wrocławia. Patronat nad konferencją objął Minister Spraw Zagranicznych RP prof. Jacek Czaputowicz. Konferencja jest jedną z największych i najważniejszych debat o polityce międzynarodowej organizowanych w Polsce. Gromadzi uczestników zajmujących się polską polityką wschodnią, zarówno od strony analitycznej, jak i praktycznej.

 

Współorganizatorami konferencji są najważniejsze polskie instytucje, zajmujące się m.in. polityką wschodnią: Centrum Polsko-Rosyjskiego Dialogu i Porozumienia, Europejskie Centrum Solidarności, Miasto Wrocław, Ministerstwo Spraw Zagranicznych RP, Muzeum Historii Polski, Ośrodek Studiów Wschodnich im. Marka Karpia, Polski Instytut Spraw Międzynarodowych, Polskie Radio SA, Studium Europy Wschodniej Uniwersytetu Warszawskiego,Urząd Marszałkowski Województwa Dolnośląskiego i Zakład Narodowy im. Ossolińskich (lista w kolejności alfabetycznej).

 

Koordynatorami konferencji są: Bogumiła Berdychowska i Paweł Kowal.

 

Program konferencji

 

Źródło: Kolegium Europy Wschodniej im. Jana Nowaka Jeziorańskiego we Wrocławiu

News Alert

Bądź na bieżąco!

Zamawiając bezpłatny newsletter akceptuje Pan/Pani naszą ochronę danych. Wypisanie się z prenumeraty newslettera jest w każdej chwili możliwe.