Przejdź do treści
Pół żartem, pół serio
Data/Czas: 18/08/2021 | 21:00-21:00
Lokalizacja: Muzeum Historii Żydów Polskich POLIN | Anielewicza 6 | Warszawa

Filmowa Stolica i Muzeum Historii Żydów Polskich POLIN: Filmowa Stolica Lata zaprasza na pokaz filmu “Pół żartem, pół serio” w reżyserii Billy’ego Wildera w ramach „Łąki Leśmiana” – letniego programu Muzeum POLIN. Projekcja w plenerze rozpocznie się o godzinie 21:00 na zielonym skwerze przed muzeum. Wstęp wolny za pobraniem bezpłatnych wejściówek dostępnych 7 dni przed pokazem na stronie muzeum.

Informacje organizacyjne spotkań plenerowych Muzeum POLIN
Na wszystkie wydarzenia plenerowe obowiązują zgłoszenia online.
Każdy z uczestników przed przystąpieniem do udziału w zajęciach/warsztatach/spotkaniach jest zobowiązany do zapoznania się z regulaminem wydarzeń plenerowych. Regulamin będzie dostępny na stronie internetowej oraz na miejscu wydarzenia.
Po przybyciu na miejsce prosimy o wypełnienie formularzy osobowych, otrzymanych od koordynatora wydarzenia.
Obowiązuje limit miejsc – zapewniony udział w wydarzeniach mają wyłącznie osoby wcześniej zapisane. Organizator może wyprosić uczestnika, nie stosującego się do zaleceń sanitarnych.
Na miejscu można będzie skorzystać z płynu do dezynfekcji.
Podczas wszystkich wydarzeń plenerowych rekomendujemy zasłanianie nosa i ust. Prosimy o zachowywanie odległości 2 metrów od pozostałych uczestników.

Muzeum Historii Żydów Polskich POLIN

News Alert

Bądź na bieżąco!

Zamawiając bezpłatny newsletter akceptuje Pan/Pani naszą ochronę danych. Wypisanie się z prenumeraty newslettera jest w każdej chwili możliwe.