Przejdź do treści
Partia kobiet i mężczyzn. Czy da się nas pogodzić?
Data/Czas: 05/10/2023 | 18:30-18:30
Lokalizacja: Klub Jagielloński | Andersa 5 | Warszawa

Klub Jagielloński – Warszawa i Klub Jagielloński: W kolejnych sondażach widzimy rosnący rozjazd poglądów młodych kobiet i mężczyzn. Partie polityczne coraz chętniej opowiadają się po jednej ze stron, jeszcze bardziej antagonizując te dwie grupy. Czy wciąż możliwe jest stworzenie programu, który będzie realizował interesy jednych i drugich? Na czym polega różnica w poglądach kobiet i mężczyzn – na te i wiele innych pytań odpowiedzą nasi goście.


Marcin Giełzak – Pisarz, publicysta, przedsiębiorca, ekspert rynku pracy, współpracownik m.in. Fundacji Ambitna Polska oraz Fundacji Republikańskiej, autor i współautor licznych publikacji.
Maria Libura – ekspertka Centrum Analiz Klubu Jagiellońskiego ds. zdrowia, kierownik Zakładu Dydaktyki i Symulacji Medycznej Collegium Medicum Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie, wiceprezes Polskiego Towarzystwa Komunikacji Medycznej, członek Rady Ekspertów przy Rzeczniku Praw Pacjenta.
Kacper Kita – analityk, publicysta. Obserwator polityki międzynarodowej i kultury. Publicysta Nowego Ładu i autor biografii Érica Zemmoura zatytułowanej „Zemmour. Prorok francuskiej rekonkwisty”.

Spotkanie poprowadzi Karolina Olejak – Dyrektor wydawniczy w Interii i sekretarz redakcji polsatnews.pl. Specjalizuje się w sprawach społecznych i edukacji.
Debata odbędzie się stacjonarnie w warszawskim oddziale Klubu Jagiellońskiego na ul. Andersa 35! Wejście od strony głównej ulicy!
Po debacie zachęcamy do pozostania na luźną dyskusję w kuluarach w formule “bring your own beer”! Wejście do biura od strony ulicy głównej(tj. Andersa – proszę nie ufać google maps!

News Alert

Bądź na bieżąco!

Zamawiając bezpłatny newsletter akceptuje Pan/Pani naszą ochronę danych. Wypisanie się z prenumeraty newslettera jest w każdej chwili możliwe.