Przejdź do treści
Online: Sommerdeutschkurs/ Letni kurs języka niemieckiego: poziom B2/C1 (zaawansowany)
Data/Czas: 06/07/2023 | 18:15-18:15
Lokalizacja: | |

LernRaum.pl, Fundacja Rozwoju Śląska i Dom Współpracy Polsko-Niemieckiej: ONLINE: Letni kurs języka niemieckiego: poziom B2/C1 (zaawansowany). Lato to również bardzo dobra pora do tego, aby doskonalić znajomość języka niemieckiego! Zapraszamy na nasz letni kurs języka niemieckiego na poziomie zaawansowanym – B2/C1. Bardzo serdecznie zapraszamy wszystkie zainteresowane osoby, które chcą doskonalić w czasie wakacji swoje kompetencje językowe, na nasz kurs językowy, który odbędzie się w formie ONLINE.


Zgłoszenia przyjmowane są do 5.07.2023 r.
Pierwsze spotkanie odbędzie się 6.07.2023 r. (czwartek) o godz. 18.15. Szczegóły dot. spotkania (link) zostaną przesłane e-mailem do wszystkich osób, które się zapiszą. Kurs prowadzony będzie na platformie ZOOM.
Szczegóły dot. kursu znajdują się na naszej stronie internetowej: lernraum.pl

W razie jakichkolwiek pytań, prosimy o kontakt mailowy: karolina.syga@lernraum.pl lub telefoniczny pod numerem:
+48 503 721 658.
*Informujemy, iż kursy na poszczególnych poziomach zostaną zorganizowane TYLKO i WYŁĄCZNIE, jeżeli zgłosi się wymagana minimalna liczba uczestników.

Projekt finansowany ze środków Federalnego Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Ojczyzny za pośrednictwem Związku Niemieckich Stowarzyszeń Społeczno-Kulturalnych w Polsce.

News Alert

Bądź na bieżąco!

Zamawiając bezpłatny newsletter akceptuje Pan/Pani naszą ochronę danych. Wypisanie się z prenumeraty newslettera jest w każdej chwili możliwe.