Przejdź do treści
Okrągły Stół: Co oznacza prawo do bezpieczeństwa psychologicznego?
Data/Czas: 18/02/2023 | 11:00-11:00
Lokalizacja: Urząd Marszałkowski województwa lubuskiego | Podgórna 7 | Zielona Góra

Komisja Europejska: Tworzymy dla Ciebie przestrzeń do rozmowy o zdrowiu psychicznym, szkolnym bezpieczeństwie i prawach człowieka. Przyjdź, usiądź z nami przy Okrągłym Stole i dołącz do bezpiecznej przestrzeni. Podczas wydarzenia zaprosimy Cię do wysłuchania części merytorycznej, udziału w warsztacie tematycznym oraz do dyskusji. Urząd Marszałkowski województwa lubuskiego, ul. Podgórna 7 Zielona Góra;  17. lutego (piątek) godz. 11:00 (do ok. 18:00). Czego nauczysz się na naszym spotkaniu w Zielonej Górze?


Zrozumiesz, co oznacza termin “bezpieczeństwo psychologiczne”.
Dowiesz się, jakie są zagrożenia dla dobrostanu psychicznego młodzieży i jak się przed nimi bronić.
Zapoznasz się z unijnymi rekomendacjami w obszarze ochrony zdrowia psychicznego.
W całym procesie będzie Cię wspierać osoba ekspercka!
Jakub Kocjan
Doktorant w Instytucie Nauk Prawnych Polskiej Akademii Nauk, absolwent prawa na Uniwersytecie Warszawskim. Wieloletni kampanier ds. praworządności w Akcji Demokracji i koordynator Porozumienia Dla Praworządności. Wyróżniony Nagrodą Prezydenta Warszawy dla osób młodych działających na rzecz społeczeństwa obywatelskiego im. Tadeusza Mazowieckiego „za działania prodemokratyczne i antyfaszystowskie, a w szczególności za aktywną obronę niezależności sądownictwa”.
Tutaj możesz się zapisać . Po warsztacie i dyskusji będziesz mieć okazję stać się częścią ogólnopolskiej młodzieżowej sieci bezpieczeństwa. Pomoże Ci ona pogłębić Twoją wiedzę po zakończeniu naszego spotkania i da możliwość dołączenia do wspierającej społeczności!

Komisja Europejska

News Alert

Bądź na bieżąco!

Zamawiając bezpłatny newsletter akceptuje Pan/Pani naszą ochronę danych. Wypisanie się z prenumeraty newslettera jest w każdej chwili możliwe.