Przejdź do treści
ODETCHNIJ SĄSIADKO, SĄSIEDZIE! | warsztaty
Data/Czas: 14/08/2021 | 11:00-12:30
Lokalizacja: Europejskie Centrum Solidarności | Plac Solidarności 1 | Gdańsk

Europejskie Centrum Solidarności: Masz już dość hałasu w mieście? Głośnych imprez do rana i krzyków pod oknem o świcie? Denerwuje Cię to, jak zmienia się Twoja okolicy w trakcie sezonu letniego? – wiemy, że to spore utrapienie dla mieszkanek i mieszkańców terenów postoczniowych. Wzmocnijmy więc naszą odporność na stres. Wspólnie z naszym sąsiadem, Wojtkiem Jurojciem, zapraszamy na warsztaty Podczas godzinnego spotkania skupimy się na wyzwaniach życiu codziennym, rodzinnego i zawodowego – presja czasu, duża liczba zadań, stres, przemęczenie – oraz prostych sposobach radzenia sobie z nimi. Porozmawiamy o oddechu i jego wpływie na ciało. Poszukamy równowagi i spokoju, wyjdziemy naprzeciw nadmiarowi wrażeń i emocji. Co więcej, teorię sprawdzimy w praktyce!

termin | 14 sierpnia, sobota, godz. 11–12:30
miejsce | Europejskie Centrum Solidarności, sala warsztatowa nr 5, 3 piętro
wstęp | wolny + rezerwacja miejsc (https://ecs.gda.pl/title,pid,2391.html)

PROWADZĄCY
Wojtek Jurojć | Specjalista od oddechu i zdrowia mentalnego, podróżnik. Odwiedził ponad 60 krajów świata. Przepracował ponad 7 lat w branży IT za granicą. Mieszkał 4 lata w Azji. Sadził drzewa w tajskiej dżungli, budował chatki na Sri Lance oraz uczył dzieci ekologii w Indiach. Obecnie prowadzi webinary i warsztaty dobrego samopoczucia dla firm, gdzie łączy świat biznesu ze światem zdrowia mentalnego.

Wydarzenie jest częścią projektu ZROZUMIEĆ SIERPIEŃ, w którym odnosimy się do terenów postoczniowych i szeroko rozumianego sąsiedztwa ECS. Nasze otoczenie zmienia się, dlatego wspólnie z mieszkańcami pragniemy oswajać zachodzące przemiany. Chcemy zachować w pamięci historie miejsc i ludzi, obserwować i wzmacniać podejmowane przez nich działania. Jesteśmy współodpowiedzialni za ten teren, za tworzenie nowej tkanki miejskiej.

Europejskie Centrum Solidarności

News Alert

Bądź na bieżąco!

Zamawiając bezpłatny newsletter akceptuje Pan/Pani naszą ochronę danych. Wypisanie się z prenumeraty newslettera jest w każdej chwili możliwe.