Przejdź do treści
Data/Czas: 04/12/2019 | 10:00-18:00
Lokalizacja: Europejskie Centrum Solidarności | plac Solidarności 1 | Gdańsk

Dołącz do Narady ZMIEŃ:JA/MY POLSKĘ i miej realny wpływ na tworzenie i wspieranie ekosystemu innowacji społecznych. Poprzez metodykę collective impact 3.0 doprowadzamy do prawdziwego dialogu i współpracy środowiska: biznesowego, akademickiego, administracji publicznej, organizacji społecznych, dziennikarskiego i mediów. W Polsce powstało wiele skutecznych pomysłów na rozwiązywanie problemów społecznych. Niektóre z nich pomagają odpowiadać na wyzwania na całym świecie. Jednak wiele z tych sprawdzonych rozwiązań nie zostało wprowadzonych do powszechnego użycia w satysfakcjonującym nas stopniu.

W 2017 roku w Warszawie, w 2018 roku w Krakowie, a w 2019 roku Narada odbywa się, jak wiele innych ważnych spotkań w Polsce, w Europejskim Centrum Solidarności w Gdańsku.  Podczas narady każda osoba jest ekspertką, ekspertem. Podczas tegorocznej narady skoncentrujemy się na 5 obszarach wpływie społecznym, myśleniu systemowym, dziennikarstwie rozwiązań, wellbeing i potencjale migrantów i migrantek.

Jeśli chcesz wymienić się doświadczeniami i wziąć udział w dialogu i współpracy na rzecz budowy skutecznego systemu wsparcia nowych i efektywnych sposobów rozwiązywania problemów społecznych ZAREJESTRUJ SIĘ JUŻ DZIŚ wysyłając maila na adres: lgorska@ashoka.org.

 

Europejskie Centrum Solidarności

News Alert

Bądź na bieżąco!

Zamawiając bezpłatny newsletter akceptuje Pan/Pani naszą ochronę danych. Wypisanie się z prenumeraty newslettera jest w każdej chwili możliwe.