Przejdź do treści
Data/Czas: 10/12/2020 - 12/12/2020 | 17:00-19:00
Lokalizacja: | |

Fundacja Krzyżowa dla Porozumienia Europejskiego: Historia krajów sąsiadujących ze sobą, jak Polska, Niemcy oraz Czechy, jest pełna wspólnych wydarzeń politycznych oraz dążenia do demokracji i wolności. Z okazji trzydziestej rocznicy Zjednoczenia Niemiec, w myśl hasła „Moja Europa Wolności/ Moje Evropa Svobody/ Mein Europa der Freiheit”, zapraszamy do uczestnictwa w MIĘDZYNARODOWYM KONKURSIE ESEJOWYM, poprzedzonym warsztatami pomysłów na esej. Pierwszy z trzech warsztatów odbędzie się online w terminie 10-12 grudnia 2020 w godz. 17:00-19:00. Aby wziąć w nim udział, należy zapoznać się ze szczegółami i wypełnić formularz kontaktowy na stronie www.moja-europa-wolnosci.pl. Konkurs prowadzony jest przez polsko-niemiecko-czeski zespół składający się z trzech organizacji. W każdym z trzech krajów za koordynację konkursu odpowiada jedna organizacja.

Liderem projektu „Moja Europa Wolności/ Moje Evropa Svobody/ Mein Europa der Freiheit ” jest organizacja Bildungswerk Sachsen der Deutschen Gesellschaft e. V. z Lipska, z którą po raz kolejny mamy przyjemność realizować międzynarodowe przedsięwzięcia. Tym razem w partnerstwie z Landesversammlung der deutschen Vereine in der Tschechischen Republik e.V. / Shromáždění německých spolků v České republice, z.s. w Pradze.

Koordynatorka działań realizowanych w Polsce:
Adelajda Lebioda – Fundacja “Krzyżowa” dla Porozumienia Europejskiego
Kierowniczka projektu:
Marta Tarasewicz – Bildungswerk Sachsen der Deutschen Gesellschaft e. V.

Projekt jest finansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach programu „Europa dla obywateli”.

Fundacja Krzyżowa dla Porozumienia Europejskiego

News Alert

Bądź na bieżąco!

Zamawiając bezpłatny newsletter akceptuje Pan/Pani naszą ochronę danych. Wypisanie się z prenumeraty newslettera jest w każdej chwili możliwe.