Przejdź do treści
Moja Europa Wolności. Międzynarodowy konkurs na esej. Warsztaty online
Data/Czas: 18/03/2021 - 20/03/2021 | 16:00-18:00
Lokalizacja: | |

Fundacja Krzyżowa: Historia krajów sąsiadujących ze sobą, jak Polska, Niemcy oraz Czechy, jest pełna wspólnych wydarzeń politycznych oraz dążenia do demokracji i wolności. Z okazji trzydziestej rocznicy Zjednoczenia Niemiec, w myśl hasła „Moja Europa Wolności/ Moje Evropa Svobody/ Mein Europa der Freiheit”, zapraszamy do uczestnictwa w MIĘDZYNARODOWYM KONKURSIE NA ESEJ, poprzedzonym warsztatami pomysłów na esej. Ostatni z trzech warsztatów odbędzie się online w terminie 18-20 marca 2021 r. Aby wziąć w nim udział, należy zapoznać się ze szczegółami i wypełnić formularz kontaktowy na stronie www.moja-europa-wolnosci.pl.


Konkurs prowadzony jest przez polsko-niemiecko-czeski zespół składający się z trzech organizacji. W każdym z trzech krajów za koordynację konkursu odpowiada jedna organizacja. Liderem projektu „Moja Europa Wolności/ Moje Evropa Svobody/ Mein Europa der Freiheit ” jest organizacja Bildungswerk Sachsen der Deutschen Gesellschaft e. V. z Lipska, z którą po raz kolejny mamy przyjemność realizować międzynarodowe przedsięwzięcia. Tym razem w partnerstwie z Landesversammlung der deutschen Vereine in der Tschechischen Republik e.V. / Shromáždění německých spolků v České republice, z.s. w Pradze.

Koordynatorka działań realizowanych w Polsce:
Adelajda Lebioda – Fundacja “Krzyżowa” dla Porozumienia Europejskiego
Kierowniczka projektu:
Marta Tarasewicz – Bildungswerk Sachsen der Deutschen Gesellschaft e. V.
Projekt jest finansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach programu „Europa dla obywateli”.

Fundacja Krzyżowa

News Alert

Bądź na bieżąco!

Zamawiając bezpłatny newsletter akceptuje Pan/Pani naszą ochronę danych. Wypisanie się z prenumeraty newslettera jest w każdej chwili możliwe.