Przejdź do treści
Międzynarodowa wymiana młodzieży - giełda partnerów
Data/Czas: 07/12/2021 | 17:00-17:00
Lokalizacja: | |

Fundacja “Krzyżowa” dla Porozumienia Europejskiego zaprasza nauczycieli i nauczycielki, wychowawców oraz dyrektorów i dyrektorki szkół z Polski, Niemiec i Ukrainy, zainteresowanych realizacją trójstronnych wymian szkolnych lub pozaszkolnych na spotkanie kontaktowe On-Line, które odbędzie się 7.12.2021 r. o godzinie 17:00. Spotkanie ma na celu: zbudowanie partnerstw między szkołami i innymi placówkami edukacyjnymi z Polski, Niemiec i Ukrainy, wspólne wypracowanie projektów trójstronnej wymiany szkolnej/pozaszkolnej z partnerami z Ukrainy, wymianę doświadczeń i doradztwo w zakresie praktycznych oraz organizacyjnych aspektów wymiany szkolnej na żywo oraz online.


Zapraszamy także przedstawicieli i przedstawicielki z polskich i niemieckich szkół partnerskich już współpracujących ze sobą, które chcą poszerzyć wymiany młodzieży o partnerskie szkoły z Ukrainy. Ale również zapraszamy szkoły, które nie mają jeszcze żadnych partnerów, a są chętne do zaangażowania w polsko-niemieckie lub trójstronne wymiany młodzieży.
Aby wziąć udział w spotkaniu prosimy o wypełnienie ankiety https://forms.gle/6xEMYgrp9rFTwg4j9 do 5.12.2021.
W razie pytań zapraszamy do kontaktu: anna.kudarewska@krzyzowa.org.pl.

Fundacja “Krzyżowa”

News Alert

Bądź na bieżąco!

Zamawiając bezpłatny newsletter akceptuje Pan/Pani naszą ochronę danych. Wypisanie się z prenumeraty newslettera jest w każdej chwili możliwe.