Przejdź do treści
Data/Czas: 13/04/2020 | 14:30-14:30
Lokalizacja: Austriackie Forum Kultury | Próżna 7/9 | Warszawa

Austriackie Forum Kultury: (Koncert będzie po pierwszej emisji przez 7 dni do obejrzenia na stronie / Das Konzert wird nach der Erstübertragung 7 Tage lang auf der Website zu sehen sein). Konieczna rejestracja / Anmeldung erforderlich : artur.korycinski@bmeia.gv.at. Prosimy o zarejestrowanie się do czwartku, 09.04., godzina 17.00. Zgłaszający otrzymają kod dostępu wraz z instrukcją.

 

W swoim nowym programie „La Vida Loca – Bridges” rumuński wirtuoz fletu Matei Ioachimescu i wszechstronny wenezuelski pianista Alfredo Ovalles – obydwaj soliści mieszkający w Wiedniu i cieszący się międzynarodowym uznaniem – prezentują znajome dźwięki w nowej aranżacji. Tworząc barwną mozaikę z muzyki klasycznej i współczesnej, jazzu, rocka i world music, poszerzają nie tylko geograficzne, lecz także muzyczne i techniczne granice swoich instrumentów. Do niecodziennego przedsięwzięcia skłonił ich puls czasu: „Żyjemy w podzielonym świecie. Jako artyści dostrzegliśmy sposobność przerzucania mostów, łączenia ze sobą rozmaitych kierunków muzycznych z Ameryki Południowej, Bliskiego Wschodu i Europy Wschodniej” (Alfredo Ovalles).

Alfredo Ovalles wystąpi w ramach tegorocznej edycji Warszawskiej Jesieni na zaproszenie Austriackiego Forum Kultury.

 

Austriackie Forum Kultury

News Alert

Bądź na bieżąco!

Zamawiając bezpłatny newsletter akceptuje Pan/Pani naszą ochronę danych. Wypisanie się z prenumeraty newslettera jest w każdej chwili możliwe.